OSOBNÍ PŘÍSTUP
Ze všeho nejdříve si identifikujeme vaše požadavky na poptávané pracovníky. Dozvíte se také, jaké benefity přináší zaměstnávat lidí starší 50 let.
ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRACOVNÍKŮ
Rekvalifikovaného a motivovaného člověka již zbývá pouze dosadit do vaší firmy. Můžeme ovšem také využít naší databáze kandidátů. Tito lidé jsou k dispozici dá se říci ihned, pokud vám jejich profil vyhovuje již nyní.  
NÁSLEDNÁ PÉČE
zjišťování zpětné vazby, další služby jako age management  Náš úspěch stavíme na kvalitně odvedené práci a přátelských vztazích, proto si pravidelně stahujeme zpětnou vazbu ze strany firmy i kandidáta. Dále jsme schopni poskytnout vám konzultace v rámci age managementu
VZDĚLÁVÁNÍ
Sami najdeme člověka, který se bude na danou pozici nejlépe hodit. Na základě získaných dat zajistíme rekvalifikaci, aby kandidát vyhovoval vašim potřebám. Věříme, že v dnešní době je nezbytné zlepšovat zaměstnance také po mentální stránce, aby byli odolnější vůči stresu a změnám a získali motivaci pro další profesní rozvoj. I to patří k naší náplni práce.

KDO JSME

Projekt Zlatá práce si klade za cíl pomáhat lidem ve věku 50+ uspět na pracovním trhu, a zároveň spolupracovat s firmami, které při současném nedostatku pracovní síly hledají nový zdroj pracovníků. Nevyužitý potenciál se dá nalézt u lidí 50+, proto jsme se rozhodli věnovat pozornost právě této cílové skupině.

Nejenže rekvalifikujeme pracovníky na vámi požadovanou úroveň, ale pracujeme i s jejich mentalitou. Jsme přesvědčení o důležitosti zvyšování zdravého sebevědomí a také touhy dále se zlepšovat ve své pracovní činnosti. Pro získání detailnějších informací nás neváhejte kontaktovat. Projekt spadá pod Nadaci Krása pomoci.

Podívejte se do naší databáze kandidátů!